Κατηγ.
Γ' Εθνική 7ος Όμιλος
 
 
Α' Ευβοιας
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Β' Ευβοίας 1ος Όμιλος
 
 
 
 
 
 
 
 
 Β' Ευβοίας 2ος Όμιλος
 
 
 
 
 
 
 
 
 Β' Ευβοίας 3ος Όμιλος
 
 
 
 
 
 
 
 
Γ' Ευβοίας 1ος Όμιλος
 
 
 
 
 
Γ' Ευβοίας 2ος Όμιλος
 
 
 
 
 
 
Γ' Ευβοίας 3ος Όμιλος
 
 
 
 
 
Ημ/νία
 
19/11/2017
 
 
18/11/2017
18/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
 
 
18/11/2017
18/11/2017
18/11/2017
18/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
 
 
18/11/2017
18/11/2017
18/11/2017
18/11/2017
19/11/2017
19/11/2017 
19/11/2017
 
 
18/11/2017
18/11/2017
18/11/2017
18/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
 
 
 
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
 
 
 
19/11/2017
19/11/2107
19/11/2017
19/11/2017
 
 
 
19/11/2017
19/11/2017
19/11/2017
 
 
Ώρα
 
15:00
 
 
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:15
18:00
 
 
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
 
 
15:00
15:00
15:00
15:15
12:00
15:00 
15:15
 
 
15:00
15:00
15:00
15:00
11:30
15:00
 
 
 
11:30
11:30
11:45
 
 
 
11:00
11:30
11:30
15:00
 
 
 
11:30
11:30
15:00
 
 
Γηπεδούχος ομάδα
7η Αγωνιστική
Χαλκίδα
 
8η Αγωνιστική
Μακρυκάπα
Όλυμπος Γυμνού
Ολυμπιακός Χαλκίδας
Κόσκινα
Παντριαδικός
Αστέρας Βατώντα
Αυλωνάρι
Ηρακλής Ψαχνών
 
8η Αγωνιστική
Ερμής Πηλίου
Ποδ. Ακαδημία Ιστιαίας
Βυζάντιο Ν. Πύργου
Αναγέννηση Μαντουδίου
Ελληνικά
Ο.Π.Α. Αιδηψού
Κήρινθος
 
8η Αγωνιστική
Αθλόπολις
Προποντίδα
Α.Π.Κ.Ο. Δροσιάς
Κάνηθος
Απόλλων Χαλκίδας
Καλοχώρι/Παντείχι
Αναγέννηση Ευρίπου
 
8η Αγωνιστική
Κονίστρες & Περίχωρα
Μιαούλης Φύλλων
Κάρυστος
Άγιος Λουκάς
Σκύρος
Αμαρυνθιακός
Ρεπό: Δύστος
 
6η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. Ν. Πύργου
Άγιος
Αναγέννηση Γιάλτρων
Ρεπό: Ολυμπιακός Λίμνης
 
6η Αγωνιστική
Ανάποδος
Π.Α.Ο. Πολιτικών
Ληλάντιο
Πισσώνας
Ρεπό: Φοίνικας Ψαχνών
 
6η Αγωνιστική
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου
Κριεζά
Στύρα
Ρεπό: Αιγέας Πετριών
 
Σκορ
 
0 - 0
 
 
1 - 2
1 - 0
0 - 0
0 - 0
0 - 0
0 - 0
0 - 0
0 - 0
 
 
1 - 4
0 - 1
0 - 4
1 - 2
0 - 0
0 - 0
0 - 0
 
 
0 - 3
0 - 0
2 - 1
0 - 2
0 - 0
0 - 0
0- 0
 
 
0 - 2
3 - 2
1 - 1
0 - 1
0 - 0
0 - 0
 
 
 
0 - 0
0 - 0
0 - 0
 
 
 
0 - 0
0 - 0
0 - 0
0 - 0
 
 
 
0 - 0
0 - 0
0 - 0
 
 
Φιλοξενούμενη ομάδα
 
Ταμυναϊκός
 
 
Αρτάκη
Ελλήσποντος Ν. Λαμψάκου
Αιδηψός
Καστέλλα
Απόλλων Ερέτριας
Σκεπαστή
Α.Ε.Κ. Χαλκίδας
Λήλας Βασιλικού
 
 
Ταξιάρχης
Ευβοϊκός Γουβών
Ωρεοί
Ατρόμητος Βασιλικών
Δόξα Προκοπίου
Αρτεμησιακός
Ακράτητος Κεχριών
 
 
Α.Ε. Χαλκίδας
Λουκίσια
Αναγέννηση Αφρατίου
Απόλλων Παραλίας
Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου
Κεραυνός Χαλκίδας
Άγιος Αθανάσιος
 
 
Ζάρακες
Ερμήλιος
Μαρμάρι
Άρης Αγ. Ιωάννη
Νηλέας Νεοχωρίου
Τραχήλι
 
 
 
Π.Α.Ο. Λίχας 
Άρης Αγ. Άννας
Κεραυνός Σπαθαρίου-Καλυβίων
 
 
 
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Αρτάκης
Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Έραπος
Σταυρός
 
 
 
Αναγέννηση Μονοδρίου
Αλάτσατα
Π.Α.Ο. Κανήθου
 
 
Γήπεδο
 
Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας
 
 
 Τελικό
 Τελικό
Πάρκο Λαού
Κριεζών
Τριάδας
Βατώντα
Αυλωναρίου
Ψαχνών
 
 
 Τελικό
 Τελικό
 Τελικό
 Τελικό
Βασιλικών
Αιδηψού
Κηρίνθου
 
 
 Τελικό
 Τελικό
 Τελικό
 Τελικό
Βαθέος
Καλοχωρίου/Παντειχίου
Βαθέος
 
 
 Τελικό
 Τελικό
 Τελικό
 Τελικό
Σκύρου
Αμαρύνθου
 
 
 
Νέου Πύργου
Αγίου
Γιάλτρων
 
 
 
Πάρκο Λαού
Πολιτικών
Φύλλων
Πισσώνα
 
 
 
Αυλωναρίου
Κριεζών
Ζαράκων