Το Αυλωνάρι υποδέχτηκε τη νεοφώτιστη Σκεπαστή, με τους γηπεδούχους να επικράτουν με 4-2.

Ο αγώνας

Ήδη από το πρώτο μέρος το Αυλωνάρι προηγήθηκε με 3-0.

Στο 11' ο Μπασούκος άνοιξε το σκορ με απευθείας εκτέλεση φάουλ. Ο ίδιος έκανε και το 2-0 με πλασέ, στο 23' και στο 35' ο Τσαλιαγκός εκμεταλλεύτηκε λάθος της άμυνας  και διαμόρφωσε το 3-0, ενώ στις καθυστερήσεις ο Μπασούκος είχε και δοκάρι.

Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 57' ο Τσαλιαγκός επιχείρησε το σουτ, ο Αλεξίου έδιωξε προσωρινά και στην επαναφορά νέο σουτ του επιθετικού του Αυλωναρίου έκανε το 4-0.

Στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι έριξαν τον ρυθμό τους και οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να σημειώσουν δύο τέρματα,

Στο 60' ο Ζουζουλής έκανε το 4-1 κι ενώ ο Τσαλιαγκός σημάδεψε το δοκάρι και στο 78' ο Τηλιόπουλος με κεφαλιά διαμόρφωσε το τελικό 4-2.

Αυλωνάρι (Γιάννης Μπασούκος): Κότσαρης, Κόκκος, Παππάς, Κάραλης, Ιωαννίδης (76' Ν. Κούκης), Παπίλας, Δημ. Μπασούκος, Βασιλείου, Βασ. Τσαλιαγκός (84 Περιβολάρης), Καράπας (63' Οντιάμπο), Καρλής (89' Γ. Κούκης).

Σκεπαστή (Βαγγέλης Μπεκάκος): Αλεξίου, Ιωαν. Αθ. Θαλασσινός (82' Αγιασοφίτης), Ντεντής, Καλλίτσης, Καψάλας, Κωνσταντός, Τσούπρος (68' Παλάντζας), Ι. Βασ. Θαλασσινός, Τηλιόπουλος (80' Π. Γερογιάννης), Θαν. Θαλασσινός (89' Κάβουρας), Ζουζουλής.