Ο Παντριαδικός επικράτησε δύσκολα της Αιδηψού, με 2-1 με τα γκολ των νικητών να τα πετυχαίνει ο Τσούτσης, με τα τέρματα να σημειώνονται στο δεύτερο μέρος.

Ο Αγώνας

Το πρώτο μέρος οι δύο ομάδες δεν κατάφεραν να βρουν δίχτυα και στην επανάληψη και οι δύο ομάδες μπήκαν δυνατά και στο 61' η Αιδηψός είχε δοκάρι στο 61', με τον Στεργίου.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 74' με τον Τσούτση κι ο ίδιος  στο αμέσως επόμενο λεπτό έκανε το 2-0.

Η φιλοξενούμενοι που είναι μαχητικοί μέχρι το τέλος δεν τα παράτησαν και προσπάθησαν να πετύχουν κάποιο τέρμα, το οποίο ήρθε τελικά στις καθυστερήσεις με τον Στεργίου, που διαμόρφωσε το τελικό 2-1.

Παντριαδικός ( Τσιμιχόδημος): Σελεβάκος, Πασάι, Βαξεβάνης, Γκρινιάρης, Μάλλιαρης, Χαζαρίδης (64' Σκευοφύλαξ), Γ. Χασάνδρας, Μουτουσίδης, Τσούτσης, Καραντάκης, Δ. Χασάνδρας.

Αιδηψός( Δημητρίου): Κυριάκου, Χασανάι (23' Μάρκου, 81' Μπαρμπούνης), Καραγκούνης, Καππές, Γλύκος, Στέκας, Παπατζίκος, Ν. Αναγνώστου, Φώτου, Ι. Μπιμπάι, Στεργίου.